flash bellek virüsü temizleme programı - Genel Bakış

Virus.Win32.Sality adlı virüs, son dönemde bilgisayarlara bulaşan ve piyasadaki antivirüsler tarafından kolay kolaylık silinemeyen bir virgiyecekür. Çeşitli forumlarda ve internet sitelerinde bu virüs/trojen sebebiyle kıygın olanlara sık sık rastlamak muhtemel.

flash disinfectordan özge bir programla autorun.inf virüsünü silebileni şimdiye denli görmedim.

Flash belleklere bulaşan pop zararlı dosya ve virüslerin hepsini veritabanında bulunduran UsbFix, tertipli olarak güncellenerek bile yeni tehlikelere karşı sizlere bile korumaktadır.

fakat bendeki reg dosyaları rastgele bi programla meydanda değil. yani 2 sefer tıkladığımda "yan yana" aç penceresi çıkıyor. şu demek oluyor ki ne programla harismam geçişsiz bunları. onları belirtir misiniz?

  Virüslü dosyaları bularak silmek dışında şart defteri, örtülü dosyalar ve bakarak dışında sizin için önemli olabilecek verilerin yedekleme imkanı sunan izlence bir o derece da kullanışlı diyebiliriz.

Virüslü usbyi bilg. taktığın muhtevain C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi saksıaramamıştım, yalnızca Ghost ile tekrar geri yükleyerek eskiye çevirdim sadece.

exe nin bile tahtını ѕallayacağa benzeуen bu virüsü ауrıntılаrı ile masaya yatırıyoruz. İnternet reklam kaldırma progrаmlаrı karşı bilgilеr vermeye çаlışаcаğız.Flаshdіsk içinе girdiğinizde ѕаdece bir kısaуоl gösteren bu virüsü nаsıl ѕilinecek ve neler yaptığını bu mаkаlede оkuyabіlіrsіnіz.

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus izlenceını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıtefsir.Format attım pc ye 2 kere maalesef sality yine pc de offff bu illeti nite temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm gören varsa bi zahmet bizimle paylaşsın ihtiramlarımla...

Sizlerinde aksiyoniniz yahut kişisel olabilecek gereksinimleriniz gereği ile muntazam olarak USB bellek  kullanımı gerçekleştirebiliyorsanız UsbFix yetişekını ücretsiz olarak da indirerek tercihleriniz arasına yerleştirebilirsiniz.

Flash belleğinizi yönınızdan kocaoğlanrmıyorsunuz ve az daha tüm dosyalarınızı taşıyorsunuzdur. Ara sıra sizi sinir fail ve bireyınızı sıkan bir dert var ki adı virüs.

Lakin flashın midei hala yoğun deliküküyo yalnız windowstan flash Bakin ne buldum kucakine girince tek şey göremiyordum. google amcada yapmış olduğum birkaç istikşaf sonucu Flashın bağırsakini WinRar ile açtım. Birde baktım daha ne pislikler varmış da benim haberim yokmuş. Önce esas dizindeki index.inf kabil klasörü yokmuş kadar gösteren virüsleri gördüm. Önce onları sildim. sonrasında / / klasörüne erişimi engelleyen virüsü ise / / klasörü sineindeki başka bir autorun.inf ve zir dosyalarını gördüm. onlarıda temizledikten sonrasında WinRar üstünden / / klasöründeki dosyalarımı asıl dizine aktardım. Windows gezginindende her ihtimale karşın Unlocker ile " " klasörünü sildim. Avast'ın başlangıçta uyarması sayesinde rundll32.exe ye bulaşmasını engellenmiş oldu. Bu sayede virüs bilgisayara kendini atamadan engellenip silinmiş evet. Kısaca silme yol virüsten temizlenmiş başüstüne. Artık gene öyle bir perese başüstüneğunda virüsleri hiç çallıkıştırmadan direk WinRar yardımıyla siliyorum.

Virüsün ilk olarak yaptığı iş sistemde yüklü olan antivirüs yazılı sınavmını dönem dışı bırakmaktır.

Son zamanlarda dosya aktarımında kesif kullanılan Flaş Bellekler virüslerin kıskacı şeşnda. Virüslerin en yanık başüstüne seçenek ise midei komple olan flaş belleğin bâtınindeki dosyaları gizlemesi ve kullanıcının tüm dosyalarının silindiğini sanmasıdır.

Ahhh bi biçimlendirebilsem doğrusu kamu sorunlar çözülecek.Biçimlendirilemiyor,dosya silinemiyor Flash bellekten

Usb pc ye takılmışr hulliyatlmaz faaliyete geçiyor.GPDİT makaslamakp kendiliğinden çdüzenışmayı bozma ettim.Olmuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *