windows 10 a format atma Sırları

Öncelikle Windows 10 kurulum medyamızı hazırlayalım. şayet USB Flash disk ile şarj yapacaksak, bilgisayarın bios menüsünden boot önceliğini

Bundan sonrasında yapacağınız şey, ekseriyetle istemek. Windows, dosyaları bilgisayarınıza kopyalayacak ve birkaç kere mebdetan başlamış olacak. Peşi sıra ayarlarınızı yapmış olup hesabınıza seksiyon harisacağınız birkaç ekranla huzurlanacaksınız.

Beş altı bekleyince rağmenıza sistem gestaltlandırması çıkacaktır burada esaslatma kısmınına tıklayın,

O günden bugüne, ilk günkü heyecanı yitirmeden, "her sabah yeni bir ruz başlar ve rotatifler döner" anlayışıyla kurumsallaşan Hürriyet, zaman Türkiye’nin en çok okunan gazetelerinden biri ve çok sesli bir toplumun aynasıdır. Birkitle gazetesi olarak, Türkiye’nin en ücra köşesindeki kahvehanelerden, aşiyan bayanlarının mutfağına kadar geniş bir okuyucu kitlesiyle buluşmakta, edisyonlı gazetesiyle her gündüz 1,4 milyon ki​şiye ulaşmaktadır.

Format atmaya hüküm verdiğinizde, önerim ilk önce elektronik beyinınızın en azından eternet taşıtçısünü indirip bir taşınabilir belleğe kopyalayarak sonrasında el işi mirlamanızdır, çünkü formattan sonrasında bilgisayarınız eterneti görmezse sair taşıtçıleri bile yükleyemeyip çok müşkül çekersiniz.

Son olarak Windows 10 ürün anahtarınızın elinizin şeşnda bulunmasına özen edin. Windows 10'u çevrimiçi satın aldıysanız anahtarı icazet epostasında bulabilirsiniz. Yahut kutusuyla satın aldıysanız kutunun içerisinde bulacaksınız.

Doldurma tamamlandı. şahsi ayarları yapalım. Hızlı ayarları kullan seçeneğine tıklayalım.

1 lisansına sahip olan kullanıcılara ücretsiz olarak yükseltme hakkı mevduti. Bilgisayarlarını Windows 10’a yükselten temelı kullanıcılar yavaş çkızılışma, bazı özelliklerin çkırmızıışmaması kadar(esaslat menüsü gibi) sorunlarla karşı katya kaldılar. Bu durumda bilgisayardaki kişisel dosyaların ayrı bir yere yedeklenip, aydınlık bir Windows 10 kurulumu bünyelması ile mesele çözülebiliyor.

Bu aksiyonlemlerin elden ardından Ürün anahtarı penceresi rağmenıza çıkacaktır. Eğer bir ürün anahtarınız hali hazırda var ise ürün anahtarı girizgâhin yaparak devam edin. Eğer elan önceden ücretsiz yükseltme fırsatlarından bilistifade Windows 10 sorunletim sistemine geçiş yapmışşanız ya da ürün anahtarını bilmiyor iseniz “Skip (Atla)” butonuna tıklatın. Bilgisayarınız internete bentlı ise Windows 10, kendiliğinden olarak Microsoft sunucularına sargılanarak yükseltme kurulum maslahatlemleri sırasında bilgisayarınıza teşhismlanmış olan ürün anahtarını bularak Windows 10 fiilletim sisteminizin etkinleştirme işçiliklemini otomatik olarak yapacaktır.

Tamam tuşuna bastıktan sonrasında karşınıza bu şekilde bir uyarı çıkacak. Biçimlendirme yapmadan önce kaybetmek istemediğiniz verilerin yedeğini almanızı tavsiye ediyoruz.

Bu hizmetlemi yapmış olduktan sonra elektronik beyinınızı yeniden esaslatarak önceden delete tuşuna basarak bios görüntülükına elkızı, çoğunlukla bu seçenek” boot ” veya ” boot setting ” ve ara sıra bile resimde başüstüneğu gibi ”advenced bios features ” olabilir, enter basın,

Türkiye'den ve Cihan’dan son zaman haberleri, zaviye ovaları, magazinden siyasete, spordan seyahate cümle konuların bir numara adresi hurriyet.

İndirmenin tamamlanmasını bekliyoruz; sorunlemlerin tamamlanması kullanmış evetğunuz güruhme ve internet şiddetınıza nazaran başkalık göstermektedir.

" esaslığı şeşnda ISO dosyasını seçin ve kellelatma simgesine tıklayın. Bu nöbetlemin azıcık devran alabileceğini ihmal etmeyin.

Çok uluslu mehabetli şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini Bu bağlantıda çok firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolayca duyuru verebilir, aramış olduğunız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *